Menu
Your Cart

Priedai

Xbox 360 pultelis baltas
Reikia užsisakyti iš anksto
Konsolė: Microsoft XBOX 360 Būsena: Naudotas
Žaidimų pultas laikomas dvejomis rankomis ir daugiausia valdomas nykščiais.Daugelis kompiuterinių žaidimų konsolių valdomos išimtinai žaidimų pultais. Žaidimų pultus taip pat galima naudoti ir valdant asmeninius kompiuterius, paprastai žaidžiant žaidimus, kurie suprojektuoti žaisti su pultu (kaip, p..
22,00€
Xbox 360 Kinect
Šiuo metu neturime
Konsolė: Microsoft XBOX 360 Būsena: Naudotas
Kinect – Microsoft kompanijos 2010 m. pristatyta judesių aptikimo įranga Xbox 360 konsolėms ir asmeniniams kompiuteriams (nuo 2012 m.). Šis internetinės vaizdo kameros stiliaus įrenginys leidžia naudotojui balso ir kūno judesių komandomis valdyti kompiuterius. Microsoft sukurdama tokį įrenginį siekė..
29,99€
Xbox 360 pultelis juodas
Šiuo metu neturime
Konsolė: Microsoft XBOX 360 Būsena: Naudotas
Žaidimų pultas laikomas dvejomis rankomis ir daugiausia valdomas nykščiais.Daugelis kompiuterinių žaidimų konsolių valdomos išimtinai žaidimų pultais. Žaidimų pultus taip pat galima naudoti ir valdant asmeninius kompiuterius, paprastai žaidžiant žaidimus, kurie suprojektuoti žaisti su pultu ..
22,00€
XBOX ONE pultelis juodas
Reikia užsisakyti iš anksto
Konsolė: Microsoft XBOX Būsena: Naudotas
Parduodamas originalus Xbox One pultas, belaidis. Visi pulteliai tvarkingi, ištestuoti, perkant galima prijungti prie konsolės išbandyti. Pultelis tinka ir PC (jungiasi per micro USB laidą)...
37,00€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (viso puslapių - 1)